wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
pływanie
1 1987 4x100 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
50 m st. mot. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
50 m st. klasyczny
50 m st. grzb. (25 m)
200 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
200 m st. zmienny
200 m st. zmienny
100 m st. zm. (25 m)
4x100 m st. zmienny
200 m st. zm. (25m)
50 m st. motylkowy
50 m st. grzbietowy
50 m st. motylkowy
100 m st. dowolny (25m)
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy
AZS UŁ Łódź
2 1989 100 m st. motylkowy
50 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
AZS UMCS TPS Lublin
3 1990 4x100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy 25m
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
4x100 m st. zmienny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
100 m st. dowolny
Warta Poznań
4 1991 skoki do wody > trampolina 3 m
skoki do wody > tramp. 3m synch.
Stal Rzeszów
5 1991 długodystansowe > 10 km Kormoran Olsztyn
6 1991 200 m st. grzbietowy AZS-AWF Warszawa
7 1992 4x100 m st. dowolny
200 m st. zm. (25m)
400 m st. zmienny
200 m st. grzb. (25m)
400 m st. zm. (25m)
200 m st. zmienny
4x100 m st. zmienny
50 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
100 m st. zm. (25 m)
100 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
100 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
50 m st. grzb. (25 m)
100 m st. grzbiet. 25m
200 m st. mot. (25m)
200 m st. grzbietowy
100 m st. grzbietowy
MKS Juvenia Wrocław
8 1992 4x200 m st. dowolny
4x100 m st. dowolny
100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. dow. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dow. (25m)
200 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
Warta Poznań
9 1993 200 m st. klasyczny AZS AWF Warszawa
10 1994 synchroniczne > druż.
synchroniczne > druż. komb.
AZS AWF Poznań
11 1994 200 m st. motylkowy
4x200 m st. dowolny
AZS UMCS Lublin
12 1994 1500 m st. dowolny
1500 m st. dowolny
1500 m st. dow. (25m)
400 m st. dow. (25m)
800 m st. dowolny 25m
800 m st. dowolny
200 m st. dow. (25m)
800 m st. dowolny
4x200 m st. dowolny
400 m st. dowolny
800 m st. dowolny
400 m st. dowolny
MKP Szczecin
13 1994 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
AZS-AWF Katowice
14 1994 50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Dziewiątka Dzierżoniów
15 1994 200 m st. motylkowy
200 m st. mot. (25m)
100 m st. motylkowy
50 m st. motylkowy
200 m st. dowolny
200 m st. motylkowy
4x100 m st. dowolny
4x200 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
4x200 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
50 m st. motylkowy
100 m st. mot. (25m)
200 m st. zm. (25m)
200 m st. motylkowy
AZS AWF Katowice
16 1995 100 m st. motylkowy
200 m st. motylkowy
AZS-UWM Olsztyn
17 1995 100 m st. motylkowy
200 m st. motylkowy
AZS AWF Katowice
18 1995 100 m st. klasyczny
200 m st. klasyczny
AZS UMCS Lublin
19 1995 4x100 m st. dowolny
100 m st. grzbietowy
AZS AWF Katowice
20 1995 400 m st. zmienny AZS UWM Olsztyn
21 1995 100 m st. klasyczny AZS AWF Katowice
22 1995 długodystansowe > 10 km
800 m st. dowolny
1500 m st. dow.
AZS-UWM Olsztyn
23 1995 skoki do wody > trampolina 3 m
skoki do wody > tramp. 3m synch.
Stal Rzeszów
24 1996 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Warta Poznań
25 1996 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
KU AZS AGH Kraków
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang