wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
pływanie
1 2000 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
2 2001 200 m st. zmienny
100 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
3 1996 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Warta Poznań
4 1999 100 m st. dowolny
400 m st. dowolny
AZS UMCS Lublin
5 1998 100 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Kormoran Olsztyn
6 1999 100 m st. dowolny
4x200 m st. dowolny
Legia Warszawa
7 1994 50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Dziewiątka Dzierżoniów
8 1997 4x100 m st. zmienny
100 m st. dowolny
MKP Szczecin
9 1998 200 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Delfin Gdynia
10 1996 100 m st. klasyczny
100 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
11 1992 4x200 m st. dowolny
4x100 m st. dowolny
100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. dow. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dow. (25m)
200 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
Warta Poznań
12 1987 4x100 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
50 m st. mot. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
50 m st. klasyczny
50 m st. grzb. (25 m)
200 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
200 m st. zmienny
200 m st. zmienny
100 m st. zm. (25 m)
4x100 m st. zmienny
200 m st. zm. (25m)
50 m st. motylkowy
50 m st. grzbietowy
50 m st. motylkowy
100 m st. dowolny (25m)
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy
AZS UŁ Łódź
13 1990 4x100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy 25m
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
4x100 m st. zmienny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
100 m st. dowolny
Warta Poznań
14 1992 4x100 m st. dowolny
200 m st. zm. (25m)
400 m st. zmienny
200 m st. grzb. (25m)
400 m st. zm. (25m)
200 m st. zmienny
4x100 m st. zmienny
50 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
100 m st. zm. (25 m)
100 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
100 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
50 m st. grzb. (25 m)
100 m st. grzbiet. 25m
200 m st. mot. (25m)
200 m st. grzbietowy
100 m st. grzbietowy
MKS Juvenia Wrocław
15 1989 100 m st. motylkowy
50 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
AZS UMCS TPS Lublin
16 1997 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
Legia Warszawa
17 1998 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
TP Zielona Góra
18 1996 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
KU AZS AGH Kraków
19 1994 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
AZS-AWF Katowice
20 1995 4x100 m st. dowolny
100 m st. grzbietowy
AZS AWF Katowice
21 2000 100 m st. klasyczny MKS Trójka Łódź
22 2001 200 m st. zmienny
100 m st. klasyczny
Śląsk Wrocław
23 1995 100 m st. klasyczny
200 m st. klasyczny
AZS UMCS Lublin
24 1996 200 m st. klasyczny
100 m st. klasyczny
Warta Poznań
25 1995 100 m st. klasyczny AZS AWF Katowice
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang