wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
pływanie
1 1991 wody otwarte › 10 km AZS-UWM Olsztyn
2 1995 wody otwarte › 10 km
800 m st. dowolny
1500 m st. dow.
AZS-UWM Olsztyn
3 2000 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
4 2001 200 m st. zmienny
100 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
5 1996 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Warta Poznań
6 1999 100 m st. dowolny
400 m st. dowolny
AZS UMCS Lublin
7 1998 100 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Kormoran Olsztyn
8 1999 100 m st. dowolny
4x200 m st. dowolny
Legia Warszawa
9 1994 50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Dziewiątka Dzierżoniów
10 1997 4x100 m st. zmienny
100 m st. dowolny
MKP Szczecin
11 1998 200 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Delfin Gdynia
12 1996 100 m st. klasyczny
100 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
13 1992 4x200 m st. dowolny
4x100 m st. dowolny
100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. dow. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dow. (25m)
200 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
Warta Poznań
14 1987 4x100 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
50 m st. mot. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
50 m st. klasyczny
50 m st. grzb. (25 m)
200 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
200 m st. zmienny
200 m st. zmienny
100 m st. zm. (25 m)
4x100 m st. zmienny
200 m st. zm. (25m)
50 m st. motylkowy
50 m st. grzbietowy
50 m st. motylkowy
100 m st. dowolny (25m)
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy
AZS UŁ Łódź
15 1990 4x100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy 25m
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
4x100 m st. zmienny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
100 m st. dowolny
Warta Poznań
16 1992 4x100 m st. dowolny
200 m st. zm. (25m)
400 m st. zmienny
200 m st. grzb. (25m)
400 m st. zm. (25m)
200 m st. zmienny
4x100 m st. zmienny
50 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
100 m st. zm. (25 m)
100 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
100 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
50 m st. grzb. (25 m)
100 m st. grzbiet. 25m
200 m st. mot. (25m)
200 m st. grzbietowy
100 m st. grzbietowy
MKS Juvenia Wrocław
17 1989 100 m st. motylkowy
50 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
AZS UMCS TPS Lublin
18 1997 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
Legia Warszawa
19 1998 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
TP Zielona Góra
20 1996 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
KU AZS AGH Kraków
21 1994 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
AZS-AWF Katowice
22 1995 4x100 m st. dowolny
100 m st. grzbietowy
AZS AWF Katowice
23 2000 100 m st. klasyczny MKS Trójka Łódź
24 2001 200 m st. zmienny
100 m st. klasyczny
Śląsk Wrocław
25 1995 100 m st. klasyczny
200 m st. klasyczny
AZS UMCS Lublin
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang