wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
lekkoatletyka
1 1998 10-bój Warszawianka Warszawa
2 1998 10-bój Sambor Tczew
3 1991 10-bój
7-bój - hala
10-bój
Warszawianka
4 1998 100 m LKS OSiR Pleszew
5 1998 100 m Olimpia Poznań
6 2000 100 m MKS Bytom
7 1999 100 m RLTL ZTE Radom
8 1999 100 m
200 m
PKS Gwardia Szczytno
9 1997 100 m
200 m
4x100 m
OŚ AZS Poznań
10 1996 100 m
4x100 m
Flota Gdynia
11 1994 100 m
200 m
4x100 m
AZS AWF Wrocław
12 1995 100 m
sztafeta szw.
4x100 m jun.
100 m jun.
200 m
4x100 m
100 m
200 m
OŚ AZS Poznań
13 1993 100 m
200 m
4x100 m
AZS Łódź
14 1997 100 m
4x100 m
AZS AWF Katowice
15 1993 100 m
4x100 m
200 m
Flota Gdynia
16 1993 200 m
100 m
4x100 m
AZS-UWM Olsztyn
17 1990 100 m
200 m
4x100 m
SKLA Sopot
18 1998 100 m ppł AZS AWF Kraków
19 1996 400 m ppł
100 m ppł
AZS-AWF Wrocław
20 1993 100 m ppł AZS UMCS Lublin
21 1986 maraton
2000 m prz.
3000 m prz.
bieg przeł. druż.
3000 m prz.
10000 m
Pomerania Szczecinek
22 1992 110 m ppł KS Podlasie Białystok
23 1988 110 m ppł SKLA Sopot
24 1998 1500 m Remus Kościerzyna
25 1996 1500 m AZS AWF Warszawa
26 1989 1500 m KKS Victoria Stalowa Wola
27 1995 1500 m
800 m
UKS Barnim Goleniów
28 1990 1500 m MKL Toruń
29 1995 1500 m
3000 m
MKL Szczecin
30 1988 800 m
1500 m
SKLA Sopot
31 1987 800 m
1500 m
WKS Zawisza Bydgoszcz
32 1995 100 m mł
200 m
Agros Zamość
33 1995 400 m
4x400 m
200 m
KS 19 Bojary Białystok
34 1994 400 m
4x400 m
200 m
AZS-AWF Wrocław
35 1987 400 m
4x400 m
200 m
Śląsk Wrocław
36 1996 2000 m prz.
3000 m prz.
3000 m prz.
Flota Gdynia
37 1989 3000 m prz. CWKS Resovia Rzeszów
38 1989 3000 m prz. UKS Barnim Goleniów
39 1996 400 m AZS AWFiS Gdańsk
40 1999 400 m LKS Lubawa
41 1998 400 m LKS Lubawa
42 1995 400 m SKLA Sopot
43 1996 400 m AZS-AWF Kraków
44 1995 400 m AZS-AWF Warszawa
45 1995 400 m jun.
400 m
MUKS Kadet Rawicz
46 1998 400 m RKS Łódź
47 1997 400 m AZS UMCS Lublin
48 1996 400 m jun.
400 m
AZS AWF Warszawa
49 1998 400 m
4x400 m
Śląsk Wrocław
50 1995 400 m
4x400 m
AZS Łódź
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang