Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 piłka siatkowa
MŚ juniorek do ustalenia 07-21.07.2019 ---
2 koszykówka
ME U-20 mężczyzn Tel Aviv 11-22.07.2019 ---
3 tenis stołowy
ME Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Ostrawa 12-21.07.2019 strona zawodów
4 hokej na trawie
ME mężczyźni U-21 Walencja 12-22.07.2019 ---
5 piłka siatkowa
MŚ juniorów Manama 16-28.07.2019 ---
6 kajakarstwo › slalom
MŚ juniorów i młodzieżowców U-23 Kraków 16-21.07.2019 ---
7 szermierka
MŚ Budapeszt 16-22.07.2019 ---
8 baseball
ME U-15 Nettuno 16-20.07.2019 ---
9 piłka nożna
ME U-19 kobiet Glagow 16-28.07.2019 ---
10 pięciobój nowoczesny
MŚ juniorów U-19 i juniorów mł. U-17 Sofia 17-27.07.2019 ---
11 piłka nożna
ME U-19 mężczyzn Erewań 17-27.07.2019 ---
12 lekkoatletyka
ME Mistrzostwa Europy U'20 Boras 18-21.07.2019 strona zawodów
13 żeglarstwo
MŚ Laser Sakaiminato 18-25.07.2019 ---
14 rugby
ME Kobiey (II runda - finał) Charków 20-21.07.2019 ---
15 rugby
ME Mężczyzn (II unda - finał) Łódz 20-21.07.2019 ---
16 pływanie
MŚ Mistrzostwa Świata Gwangju 21-28.07.2019 strona zawodów
17 wioślarstwo
MŚ Młodzieżowe Sarasota 24-28.07.2019 ---
18 jeździectwo › ujeżdżenie
ME ujeżdżenie mł, jun San Govanni in Marigano 24-28.07.2019 ---
19 kolarstwo › górskie
ME seniorów Brno 25-28.07.2019 ---
20 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ kadetów Sofia 28-03.08.2019 ---
21 baseball
ME kobiet-softball U-16 Zagrzeb 29-03.08.2019 ---
22 koszykówka
MŚ seniorzy do ustalenia 31-15.08.2019 ---
23 kajakarstwo › sprint
MŚ juniorów i mlodzieżowców U-23 Pitesti 01-04.08.2019 ---
24 koszykówka
ME U-20 kobiet Klatovy 01-12.08.2019 ---
25 kolarstwo › szosa
ME seniorzy do ustalena 04-11.08.2019 ---
26 pięciobój nowoczesny
ME Bath 04-12.08.2019 ---
27 piłka siatkowa › plażowa
ME seniorzy Moskwa 05-11.08.2019 ---
28 wioślarstwo
MŚ Juniorów Tokio 07-11.08.2019 ---
29 baseball
ME U-23 Praga 07-11.08.2019 ---
30 taekwondo
MŚ kadetów do ustalenia 08-12.08.2019 ---
31 lekkoatletyka
ME Drużynowe Mistrzostwa Europy Bydgoszcz 09-11.08.2019 strona zawodów
32 koszykówka
ME U-16 mężczyzn Udine 09-17.08.2019 ---
33 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ juniorów Tallin 10-17.08.2019 ---
34 kolarstwo › tor
MŚ juniorów Frankfurt n/Odrą 14-18.08.2019 ---
35 boks
ME kobiet do ustalenia 15-21.08.2019 ---
36 łucznictwo
ME Juniorów i Kadetów Madryt 19-25.08.2019 ---
37 badminton
MŚ Bazylea 19-25.08.2019 ---
38 jeździectwo › ujeżdżenie
jeździectwo › skoki
ME ujeżdżenie, skoki Rotterdam 19-25.08.2019 ---
39 pływanie
MŚ Mistrzostwa Świata Juniorów Budapeszt 20-25.08.2019 strona zawodów
40 koszykówka
ME U-16 kobiet Skopie 20-31.08.2019 ---
41 kajakarstwo › sprint
MŚ Szeged 22-25.08.2019 ---
42 piłka siatkowa
ME seniorek Łodź 23-04.09.2019 ---
43 judo
MŚ Mistrzostwa Świata Tokyo 25-01.09.2019 strona zawodów
44 taekwondo
ME do ustalenia 26-01.09.2019 ---
45 triathlon
MŚ Lozanna 26-09.09.2019 ---
46 kolarstwo › górskie
MŚ seniorów Moint Sainte Anne 28-01.09.2019 ---
47 wioślarstwo
MŚ Linz 28-01.09.2019 ---
48 jeździectwo › WKKW
ME WKKW Luhmelen 29-01.09.2019 ---
49 koszykówka
ME seniorek 3x3 Debreczyn 30-01.09.2019 ---
50 koszykówka
ME seniorzy 3x3 Debreczyn 30-01.09.2019 ---
< 12

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie