• /files/disciplineimage/badminton__1_.png
  • /files/disciplineimage/boks.png
  • /files/disciplineimage/gimnastyka_spotrowa.png
  • /files/disciplineimage/jezdziectwo-wkkw.png
  • /files/disciplineimage/judo.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-slalom.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-sprint.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-gorskie.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-szosa.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-tor.png
  • /files/disciplineimage/lekkoatletyka.png
  • /files/disciplineimage/lucznictwo.png
  • /files/disciplineimage/piecioboj_nowoczesny.png
  • /files/disciplineimage/pilka_reczna.png
  • /files/disciplineimage/pilka_siatkowa.png
  • /files/disciplineimage/siatkowka_plazowa.png
  • /files/disciplineimage/plywanie.png
  • /files/discipline/plywanie.jpg
  • /files/disciplineimage/podnoszenie_ciezarow.png
  • /files/disciplineimage/strzelectwo.png
  • /files/disciplineimage/szermierka.png
  • /files/disciplineimage/taekwondo.png
  • /files/disciplineimage/tenis.png
  • /files/disciplineimage/tenis_stolowy.png
  • /files/disciplineimage/triathlon.png
  • /files/disciplineimage/wioslarstwo.png
  • /files/disciplineimage/zapasy_1.png
  • /files/disciplineimage/zeglarstwo.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
łucznictwo > indywidualnie (k)
runda rankingowa 
18:00 - 20:00 05.08.2016
pozycja: 40 wynik: 620 pkt.
strzelectwo sportowe > 10 m Kpn 40 (k)
kwalifikacje 
13:30 - 14:20 06.08.2016
pozycja: 40 wynik: 409,1 pkt
pozycja: 29 wynik: 412,8 pkt
wioślarstwo > jedynka (m)
eliminacje 
13:30 - 14:30 06.08.2016
2. miejsce w serii (ogólnie 9. miejsce) - 7.12,43 - awans do 1/4 finału
tenis stołowy > gra pojedyncza (k)
I runda 
14:00 - 15:30 06.08.2016
wygrana z M. Batra (IND) 4:2 - awans do II rundy
kolarstwo > szosa > start wsp. (m)
wyścig 
14:30 - 20:57 06.08.2016
pozycja: 3 wynik: 6:10.10
pozycja: 56 wynik: 6:30.05
pozycja: 62 wynik: 6:30.05
nie ukończył
tenis > singel (k)
I runda 
15:45 - 21:30 06.08.2016
przegrana z S. Zheng (CHN) 4:6, 5:7 pozycja: 33 wynik:
tenis > debel (m)
I runda 
15:45 - 21:30 06.08.2016
wygrana z R. Bopanną i L. Paesem (IND) 6:4, 7:6(6) - awans do II rundy
wioślarstwo > dwójka podw. (k)
eliminacje 
16:00 - 16:30 06.08.2016
1. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 7.16,16 - awans do półfinału
wioślarstwo > czwórka podw. (m)
eliminacje 
17:30 - 17:50 06.08.2016
2. miejsce w serii (ogólnie 3. miejsce) - 5.51,28 - awans do finału
wioślarstwo > czwórka podw. (k)
eliminacje 
17:50 - 18:10 06.08.2016
2. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 6.33,43 - awans do repasaży
strzelectwo sportowe > 10 m Ppn 60 (m)
kwalifikacje 
18:00 - 19:15 06.08.2016
pozycja: 41 wynik: 567 pkt
pływanie > 400 m st. dowolny (m)
eliminacje 
18:48 - 19:15 06.08.2016
pozycja: 20 wynik: 3.48,87
pozycja: 28 wynik: 3.49,84
pływanie > 100 m st. klasyczny (m)
eliminacje 
19:53 - 20:14 06.08.2016
pozycja: 29 wynik: 1.01,06
pływanie > 4x100 m st. dowolny (k)
eliminacje 
20:17 - 20:30 06.08.2016
tenis > singel (k)
I runda 
20:30 - 22:00 06.08.2016
przegrana z A. Pawliuczenkową (RUS) 0:6, 3:6 pozycja: 33 wynik:
boks > 91 kg (m)
1/8 finału 
00:00 - 00:15 07.08.2016
przegrana z L. Okolie (GBR) 28:29 pozycja: 17 wynik:
tenis stołowy > gra pojedyncza (m)
 
00:00 - 01:30 07.08.2016
wygrana z M. Aguirre (PAR) 4:0
tenis stołowy > gra pojedyncza (k)
II runda 
01:30 - 02:00 07.08.2016
przegrana z S. Kim (PRK) 0:4 (9:11, 2:11, 6:11, 6:11) pozycja: 17 wynik:
piłka siatkowa > plażowa > zespół (m)
faza grupowa 
02:00 - 03:00 07.08.2016
wygrana z Boeckermannem i Fluegennem (GER) 21:11, 23:21
tenis stołowy > gra pojedyncza (k)
II runda 
02:15 - 02:45 07.08.2016
przegrana z D. Monteiro Dodean (ROU) 1:4 (10:12, 9:11, 9:11, 11:5, 8:11) pozycja: 17 wynik:
strzelectwo sportowe > 10 m Ppn 40 (k)
kwalifikacje 
14:00 - 14:50 07.08.2016
pozycja: 23 wynik: 379-10x
jeździectwo > WKKW > ind.
ujeżdżenie 
15:00 - 21:02 07.08.2016
51. miejsce - 53,60
tenis > singel (m)
I runda 
16:00 - 18:00 07.08.2016
przegrana z G. Mullerem (LUX) 7:5, 1:6, 6:7(10) pozycja: 33 wynik:
piłka siatkowa > plażowa > zespół (k)
faza grupowa 
16:00 - 16:45 07.08.2016
wygrana z L. Fendrick/B. Sweat (USA) 2:1 (14:21, 21:13, 15:7)
kolarstwo > szosa > start wsp. (k)
wyścig 
17:15 - 21:21 07.08.2016
pozycja: 6 wynik: 3:51.47
pozycja: 24 wynik: 3:56.34
pozycja: 41 wynik: 4:01.29
kajakarstwo > slalom > C-1 (m)
I przejazd 
17:30 - 18:10 07.08.2016
3. miejsce - 96,67
pływanie > 100 m st. grzbietowy (k)
eliminacje 
18:00 - 18:18 07.08.2016
pozycja: 21 wynik: 1.01,31
kajakarstwo > slalom > K-1 (m)
I przejazd 
18:20 - 19:12 07.08.2016
16. miejsce - 96,73
pływanie > 200 m st. dowolny (m)
eliminacje 
18:21 - 18:49 07.08.2016
15. miejsce - 1.47,12 - awans do 1/2 finału
pływanie > 100 m st. grzbietowy (m)
eliminacje 
19:14 - 19:31 07.08.2016
pozycja: 23 wynik: 54,39
pozycja: 26 wynik: 54,52
kajakarstwo > slalom > C-1 (m)
II przejazd 
19:30 - 20:10 07.08.2016
6. miejsce - 97,72 - awans do 1/2 finału
tenis stołowy > gra pojedyncza (m)
II runda 
19:30 - 20:00 07.08.2016
przegrana z A. Szibajewem (RUS) 0:4 (9:11, 8:11, 8:11, 9:11) pozycja: 17 wynik:
piłka siatkowa > zespół (m)
grupa B 
20:00 - 22:00 07.08.2016
pływanie > 4x100 m st. dowolny (m)
eliminacje 
20:06 - 20:17 07.08.2016
kajakarstwo > slalom > K-1 (m)
II przejazd 
20:20 - 21:12 07.08.2016
14. miejsce - 94,44 pozycja: 18 wynik:
tenis stołowy > gra pojedyncza (m)
II runda 
20:30 - 21:00 07.08.2016
przegrana z B. Tokiciem (SLO) 2:4 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 5:11, 3:11) pozycja: 17 wynik:
tenis > debel (k)
I runda 
21:00 - 22:30 07.08.2016
przegrana z E. Bouchard/G. Dabrowski (CAN) 4:6, 7:5, 3:6 pozycja: 17 wynik:
piłka ręczna > zespół (m)
grupa B 
21:50 - 23:50 07.08.2016
gimnastyka > sportowa > wielobój ind. (k)
kwalifikacje 
01:30 - 03:00 08.08.2016
51,799 pkt pozycja: 49 wynik:
pływanie > 200 m st. dowolny (m)
półfinały 
03:08 - 03:21 08.08.2016
pozycja: 10 wynik: 1.46,30 RP
piłka siatkowa > plażowa > zespół (m)
faza grupowa 
04:00 - 04:45 08.08.2016
przegrana z W. Krasilnikowem/K. Siemienowem (RUS) 0:2 (14:21, 13:21)
wioślarstwo > czwórka podw. (k)
repasaż 
13:40 - 13:50 08.08.2016
2. miejsce w serii - 6.25,49 - awans do finału A
szermierka > szabla ind. (k)
1/32 finału 
14:00 - 14:15 08.08.2016
wygrana z M. Baeza Centurion (BRA) 4:2 - awans do 1/16 finału
wioślarstwo > ósemka (m)
eliminacje 
14:20 - 14:30 08.08.2016
jeździectwo > WKKW > ind.
cross country 
15:00 - 20:00 08.08.2016
nie ukończył
judo > 57 kg (k)
1/16 finału 
15:00 - 15:15 08.08.2016
przegrana z Ch.-L. Lien (TPE) 0:100 pozycja: 17 wynik:
szermierka > szabla ind. (k)
1/16 finału 
15:00 - 15:15 08.08.2016
wygrana z C. Shen (CHN) 15:9 - awans do 1/8 finału
szermierka > szabla ind. (k)
1/16 finału 
15:00 - 15:15 08.08.2016
przegrana z S. Wielikają (RUS) 5:15 pozycja: 17 wynik:
szermierka > szabla ind. (k)
1/16 finału 
15:20 - 15:35 08.08.2016
przegrana z L. Gulottą (ITA) 10:15 pozycja: 17 wynik:
szermierka > szabla ind. (k)
1/8 finału 
16:35 - 17:35 08.08.2016
przegrana z A. Besbes (TUN) 12:15 pozycja: 9 wynik:
< 1234567
Klasyfikacja medalowa
Oficjalne wyniki

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie