• /files/disciplineimage/badminton.jpg
  • /files/discipline/boks.jpg
  • /files/discipline/gimnastyka_artystyczna.jpg
  • /files/discipline/gimnastyka_sportowa.jpg
  • /files/discipline/jezdziectwo_-_ujezdzenie_1.jpg
  • /files/discipline/jezdziectwo_-_wkkw.jpg
  • /files/discipline/judo.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_slalom.jpg
  • /files/discipline/kajakarstwo_-_sprint.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_gorskie.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_szosowe.jpg
  • /files/discipline/kolarstwo_torowe.jpg
  • /files/discipline/lekkoatletyka.jpg
  • /files/discipline/lucznictwo.jpg
  • /files/discipline/piecioboj_nowoczesny.jpg
  • /files/discipline/siatkowka.jpg
  • /files/discipline/siatkowka_plazowa.jpg
  • /files/discipline/plywanie_1.jpg
  • /files/discipline/plywanie.jpg
  • /files/discipline/podnoszenie_ciezarow.jpg
  • /files/discipline/strzelectwo.jpg
  • /files/discipline/szermierka.jpg
  • /files/discipline/taekwondo.jpg
  • /files/discipline/tenis.jpg
  • /files/discipline/tenis_stolowy.jpg
  • /files/discipline/triathlon.jpg
  • /files/discipline/wioslarstwo.jpg
  • /files/discipline/zapasy.jpg
  • /files/discipline/zapasy_1.jpg
  • /files/discipline/zeglarstwo.jpg
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
łucznictwo > indywidualnie (m)
runda rankingowa 
10:00 - 12:00 27.07.2012
14. miejsce - 672 pkt. rek. Polski
łucznictwo > indywidualnie (k)
runda rankingowa 
14:00 - 16:00 27.07.2012
38. miejsce - 639 pkt
strzelectwo sportowe > 10 m Kpn 40 (k)
eliminacje 
09:15 - 10:30 28.07.2012
47. miejsce - 390 pkt
strzelectwo sportowe > 10 m Kpn 40 (k)
eliminacje 
09:15 - 10:30 28.07.2012
1. miejsce - 399 pkt
badminton › mieszana
eliminacje grupowe 
09:30 - 10:15 28.07.2012
wygrana z Ikeda/Shiota (Japonia) 21:18, 22:20
badminton › pojedyncza (k)
eliminacje grupowe 
10:05 - 11:00 28.07.2012
przegrana z A. Prokopienko (Rosja) 16:21, 17:21
wioślarstwo > czwórka podw. (k)
eliminacje 
10:50 - 11:10 28.07.2012
3. miejsce w serii - awans do repasażu
piłka siatkowa > plażowa > zespół (m)
eliminacje 
11:00 - 12:00 28.07.2012
przegrana z Samoilovs/Sorokins (Łotwa) 21:12, 15:21, 12:15
kolarstwo > szosa > start wsp. (m)
wyścig 
11:00 - 17:00 28.07.2012
nie ukończył
59. miejsce
83. miejsce
wioślarstwo > ósemka (m)
eliminacje 
11:10 - 11:30 28.07.2012
pływanie > 100 m st. motylkowy (k)
eliminacje 
11:26 - 11:44 28.07.2012
25. miejsce - 59,31 s
pływanie > 400 m st. dowolny (m)
eliminacje 
11:47 - 12:16 28.07.2012
21. miejsce - 3.52,33
strzelectwo sportowe > 10 m Kpn 40 (k)
finał 
12:00 - 12:20 28.07.2012
SREBRNY MEDAL - 502,2 pkt
wioślarstwo > czwórka bez ster wl (m)
eliminacje 
12:00 - 12:30 28.07.2012
4. miejsce w serii - awans do repasażu
pływanie > 400 m st. zmienny (k)
eliminacje 
12:17 - 12:50 28.07.2012
31. miejsce - 4.52,50
wioślarstwo > czwórka podw. (m)
eliminacje 
12:30 - 13:00 28.07.2012
2. miejsce w serii - awans do półfinału
tenis > debel (k)
1 runda 
12:30 - 21:00 28.07.2012
przegrana z Kirilenko/Pietrowa (Rosja) 7:6 (5), 4:6, 2:6
pływanie > 100 m st. klasyczny (m)
eliminacje 
12:52 - 13:16 28.07.2012
32. miejsce - 1.02,07
wioślarstwo > dwójka bez ster (k)
eliminacje 
13:00 - 13:30 28.07.2012
3. miejsce w serii - awans do półfinału
szermierka > floret ind. (k)
1/16 finału 
13:20 - 13:50 28.07.2012
przegrana z K. Gafurzianowa (Rosja) 8:15
wioślarstwo > jedynka (m)
eliminacje 
13:30 - 14:20 28.07.2012
3. miejsce w serii - awans do ćwierćfinału
szermierka > floret ind. (k)
1/16 finału 
13:50 - 14:20 28.07.2012
przegrana z J. Chen (Chiny) 8:15
badminton › podwójna (m)
eliminacje grupowe 
14:19 - 15:00 28.07.2012
przegrana z Ko Sh/Yoo Ys (Korea Płd) 21:17, 7:21, 13:21
szermierka > floret ind. (k)
1/16 finału 
14:20 - 15:00 28.07.2012
przegrana z K. Ikehata (Japonia) 8:9
tenis > debel (m)
1 runda 
14:30 - 17:00 28.07.2012
przegrana z Ferrer/Lopez (Hiszpania) 6:7 (7), 7:6 (6), 6:8
tenis > singel (k)
1 runda 
14:30 - 16:30 28.07.2012
wygrana z M. Barthel (Niemcy) 6:4, 6:3
tenis > singel (m)
1 runda 
16:30 - 21:00 28.07.2012
przegrana z G. Dimitrowem (Bułgaria) 3:6, 6:7 (4)
gimnastyka > sportowa > wielobój ind. (m)
eliminacje 
16:30 - 19:00 28.07.2012
24. miejsce - 84,698 pkt; awans do finału
tenis stołowy > gra pojedyncza (m)
1 runda 
20:00 - 21:00 28.07.2012
wygrana z H. Hoyama (Brazylia) 8:11, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5, 11:8, 12:10
tenis stołowy > gra pojedyncza (k)
2 runda 
22:15 - 22:45 28.07.2012
wygrana z M. Skov (Dania) 4:3 (5:11, 11:3, 12:10, 8:11, 9:11, 11:9)
strzelectwo sportowe > 10 m Ppn 40 (k)
eliminacje 
10:00 - 11:15 29.07.2012
44. miejsce - 366 pkt
gimnastyka > sportowa > wielobój ind. (k)
eliminacje 
10:30 - 22:30 29.07.2012
26. miejsce - awans do finału
wioślarstwo > czwórka bez ster wl (m)
repasaż 
10:40 - 10:50 29.07.2012
pływanie > 100 m st. grzbietowy (k)
eliminacje 
11:00 - 11:18 29.07.2012
25. miejsce - 1.01,44
szermierka > szabla ind. (m)
1/32 finału 
11:30 - 11:50 29.07.2012
wygrana z H. C. Lam (Hongkong) 15:10
judo > 66 kg (m)
eliminacje 
11:40 - 11:50 29.07.2012
wygrana z M. Cunha (Brazylia) - yuko
pływanie > 100 m st. grzbietowy (m)
eliminacje 
12:13 - 12:30 29.07.2012
26. miejsce - 55,06
szermierka > szabla ind. (m)
1/16 finału 
12:30 - 12:50 29.07.2012
przegrana z N. Limbach (Niemcy) 8:15
judo > 66 kg (m)
1/8 finału 
12:50 - 13:00 29.07.2012
wygrana z A. Nazarjanem (Armenia)
tenis > singel (k)
1 runda 
13:00 - 15:00 29.07.2012
przegrana z J. Goerges (Niemcy) 5:7, 7:6 (5), 4:6
kolarstwo > szosa > start wsp. (k)
wyścig 
13:00 - 17:00 29.07.2012
11. miejsce
żeglarstwo > Finn (m)
wyścigi 1 i 2 
13:00 - 19:00 29.07.2012
21. miejsce (DNF i 16.)
żeglarstwo > Star (m)
wyścigi 1 i 2 
13:00 - 19:00 29.07.2012
3. miejsce (9. i 3.)
judo > 66 kg (m)
1/4 finału 
13:25 - 13:40 29.07.2012
przegrana przez yuko z M. Ungvari (Węgry)
jeździectwo > WKKW > ind.
ujeżdżenie 
14:26 - 15:30 29.07.2012
50. miejsce - 54,80 pkt
kajakarstwo > slalom > C-1 (m)
elim I-II tura 
14:30 - 17:30 29.07.2012
8. miejsce - awans do półfinału
kajakarstwo > slalom > K-1 (m)
elim I-II tura 
15:24 - 18:40 29.07.2012
7. miejsce - awans do półfinału
tenis stołowy > gra pojedyncza (m)
2 runda 
15:30 - 16:30 29.07.2012
przegrana z Z. He (Hiszpania) 3:4 (11:8, 11:9, 11:7, 8:11, 3:11, 5:11, 12:14)
judo > 66 kg (m)
repasaż 
15:30 - 15:45 29.07.2012
wygrana z T. Karimowem (Azerbejdżan) - waza-ari
podnoszenie ciężarów > 53 kg (k)
grupa A 
16:30 - 18:00 29.07.2012
13. miejsce - 191 kg (84 i 107)
< 1234567

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie