• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
curling › mikst
sesja 1 
01:05 - 03:00 08.02.2018
curling › mikst
sesja 2 
12:05 - 14:00 08.02.2018
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
kwalifikacje 
13:30 - 14:35 08.02.2018
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang

Lista zawodników   więcej
kajakarstwo › sprint
Klub: OKSW Olsztyn
/files/player/kaminski_mateusz.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Posnania Poznań
/files/player/stabno_bartosz.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: KTW Kalisz
/files/player/walczykiewicz_marta.jpg
31 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: MOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
Team100
/files/player/borowska.jpg
22 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS-AWF Gorzów
Team100
/files/player/anna_pulawska.jpg
22 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: Stomil Poznań
/files/player/slominski_vincent.jpg
26 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS AWF Gorzów Wielkopolski
/files/player/karolina_naja.jpg
28 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Team100
/files/player/dominika_wlodarczyk.jpg
23 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: KTW Kalisz
/files/player/kolo.jpg
20 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: UKS Dojlidy Białystok
/files/player/rosolski_rafal_1.jpg
27 lat
tenis stołowy
Klub: niezrzeszony(a)
/files/player/dyjas_jakub.jpg
23 lata
szermierka
Klub: KU AZS-UAM Poznań
Team100
/files/player/julia_walczyk.jpg
21 lat
szermierka
Klub: Szpada Wrocław
Team100
/files/player/zawodnik_918_187x220.jpg
23 lata
żeglarstwo
Klub: GKŻ Gdańsk
/files/player/piotr_kula_pzz_2017.jpg
31 lat
żeglarstwo
Klub: CHKŻ Chojnice
/files/player/mrozek-gliszczynska_irmina.jpg
26 lat
lekkoatletyka
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
/files/player/lewandowski_marcin.jpg
31 lat
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
/files/player/maksel_krzysztof.jpg
27 lat
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
/files/player/sarnecki_rafal.jpg
28 lat
kolarstwo › tor
Klub: UKKS Imielin Team
Team100
/files/player/kaczkowska_justyna.jpg
21 lat
kolarstwo › tor
Klub: MAT Atom Sobótka
/files/player/pietrzak_lucja.jpg
23 lata
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Wrocław
/files/player/omelko_rafal.jpg
29 lat
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
/files/player/wiktoriapikulik.png
20 lat
lekkoatletyka
Klub: AZS-AWF Kraków
Team100
/files/player/gaworska.jpg
23 lata
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
/files/player/pikulik_daria.jpg
21 lat
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
/files/player/marlena5.png
21 lat