• /files/disciplineimage/badminton.png
  • /files/disciplineimage/boks.png
  • /files/disciplineimage/gimnastyka_artystyczna.png
  • /files/disciplineimage/gimnastyka_spotrowa.png
  • /files/discipline/gimnastyka-trampolina.png
  • /files/discipline/golf.png
  • /files/disciplineimage/hokej_na_trawie.png
  • /files/disciplineimage/jezdziectwo-_skoki.png
  • /files/disciplineimage/jezdziectwo-ujezdzenie_1.png
  • /files/disciplineimage/jezdziectwo-wkkw.png
  • /files/disciplineimage/judo.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-slalom.png
  • /files/disciplineimage/kajakarstwo-sprint.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-bmx.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-gorskie.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-szosa.png
  • /files/disciplineimage/kolarstwo-tor.png
  • /files/disciplineimage/koszykowka.png
  • /files/disciplineimage/lekkoatletyka.png
  • /files/disciplineimage/lucznictwo.png
  • /files/disciplineimage/piecioboj_nowoczesny.png
  • /files/disciplineimage/pilka_nozna.png
  • /files/disciplineimage/pilka_reczna.png
  • /files/disciplineimage/pilka_siatkowa.png
  • /files/disciplineimage/siatkowka_plazowa.png
  • /files/disciplineimage/pilka_wodna.png
  • /files/disciplineimage/plywanie.png
  • /files/disciplineimage/skoki_do_wody.png
  • /files/disciplineimage/plywanie_synchroniczne.png
  • /files/disciplineimage/podnoszenie_ciezarow.png
  • /files/discipline/rugby.png
  • /files/disciplineimage/strzelectwo.png
  • /files/disciplineimage/szermierka.png
  • /files/disciplineimage/taekwondo.png
  • /files/disciplineimage/tenis.png
  • /files/disciplineimage/tenis_stolowy.png
  • /files/disciplineimage/triathlon.png
  • /files/disciplineimage/wioslarstwo.png
  • /files/disciplineimage/zapasy.png
  • /files/disciplineimage/zeglarstwo.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
strzelectwo sportowe › 10 m kpn 40 (k)
eliminacje 
13:30 - 18:30 06.08.2016
wioślarstwo › czwórka podw. (m)
eliminacje 
13:30 - 18:10 06.08.2016
łucznictwo › drużynowo (m)
mecze 1/8 finału 
14:00 - 17:20 06.08.2016

Relacje na żywo

..

Igrzyska w Rio de Janeiro

Igrzyska w Pyeongczang

Profesor Zbigniew Trzaskoma

/files/person/trzaskomyglowka_6.jpg

Czy skrajne wyczerpanie sprzyja zwiększaniu siły i mocy?

Profesor Zbigniew Trzaskoma radzi
Zobacz archiwalne artykuły
Lista zawodników   więcej
wioślarstwo
Klub: Wisła Grudziądz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/wilangowski_mateusz.jpg
25 lat
wioślarstwo
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/aranowski.jpg
28 lat
wioślarstwo
Klub: AZS AWF Gorzów Wielkopolski
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/schodowski_zbigniew_2.jpg
29 lat
wioślarstwo
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/juszczak_piotr.jpg
28 lat
wioślarstwo
Klub: LOTTO-Bydgostia-WSG-Bank Pocztowy
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/burda_mikolaj.jpg
34 lata
wioślarstwo
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/trojanowski.jpg
34 lata
wioślarstwo
Klub: AZS UMK Energa Toruń
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/fuchs_robert.jpg
25 lat
wioślarstwo
Klub: WTW Warszawa
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/marcin_brzezinski2.jpg
32 lata
wioślarstwo
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/szpakowski_michal.jpg
27 lat
pływanie
Klub: Warta Poznań
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/majchrzak_kacper.jpg
24 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS-AWF Gorzów
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/pawel_kaczmarek.jpg
21 lat
pływanie
Klub: AZS AWF Warszawa
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/kawecki_radek.jpg
25 lat
pływanie
Klub: Unia Oświęcim
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/wojdak_wojciech.jpg
20 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Warta Poznań
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/kaczor_tomasz_ii.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Sparta Augustów
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/dzieniszewska_edyta_1_1.jpg
30 lat
pływanie
Klub: Śląsk Wrocław
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/klich_kacper.jpg
22 lata
pływanie
Klub: Wisła Puławy
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/czerniak_konrad2.jpg
27 lat
pływanie
Klub: AZS AWF Warszawa
Ścieżka indywidualna Rio de Janeiro 2016
/files/player/korzen_glowka.jpg
31 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Warta Poznań
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/wojnarowska_ewelina.jpg
30 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS AWF Gorzów Wielkopolski
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/karolina_naja.jpg
26 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: KTW Kalisz
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/walczykiewicz_marta.jpg
29 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: UKS Kopernik Bydgoszcz
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/beata_mikolajczyk.jpg
31 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Posnania Poznań
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/grzybowski_marcin.jpg
37 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/kuleta_piotr.jpg
27 lat
pływanie
Klub: Skarpa Lublin
Program indywidualny Rio de Janeiro 2016
/files/player/switkowski_jan.jpg
22 lata